Nano2 v1.0.0 - en to hu translation catalogue (47 entries)

en: Page not found
hu: Az oldal nem található

en: First
hu: Első

en: Last
hu: Utolsó

en: Written by %s on %s. Posted in %s
hu: Szerző: %s - Dátum: %s - Kategória: %s

en: Continue Reading
hu: Tovább

en: No Comments
hu: Nincs hozzászólás

en: 1 Comment
hu: 1 hozzászólás

en: % Comments
hu: % hozzászólás

en: Edit this post.
hu: Szerkesztés

en: Posts Tagged %s
hu: Bejegyzések a következő címkével: %s

en: Archive for %s
hu: Bejegyzések a következő kategóriában: %s

en: Author Archive
hu: Szerző bejegyzései

en: Blog Archives
hu: Bejegyzések

en: Sorry, but there aren't any posts in the %s category yet.
hu: Nincs bejegyzés a következő kategóriában: %s.

en: Sorry, but there aren't any posts with this date.
hu: Nincs bejegyzés ezzel a dátummal.

en: Sorry, but there aren't any posts by %s yet.
hu: Nincs még bejegyzése a következő szerzőnek: %s.

en: No posts found.
hu: Nincs bejegyzés a feltételeknek megfelelően.

en: Published by %s on %s
hu: Közzétette %s a következő dátumon: %s

en: Full size is %s pixels.
hu: A teljes méret: %s pixel.

en: Link to full-size image
hu: Link a teljes méretű képhez

en: Edit this attachment.
hu: Szerkesztés

en: Comments (%s)
hu: Hozzászólások (%s)

en: Comments are closed
hu: Hozzászólások kikapcsolva

en: %1$s at %2$s
hu: %1$s - %2$s

en: Reply
hu: Válasz

en: Your comment is awaiting moderation.
hu: A hozzászólás rendszer-moderációra várakozik.

en: Leave a comment
hu: Hozzászólás beküldése

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
hu: Hozzászólás beküldéséhez <a href="%s">be kell jelentkezni</a>.

en: Logged in as <a href="%s">%s</a>.
hu: Bejelentkezve <a href="%s">%s</a> néven.

en: Log out of this account
hu: Kijelentkezés a felhasználói fiókból

en: Log out &raquo;
hu: Kijelentkezés &raquo;

en: Name
hu: Név

en: E-mail
hu: Email

en: Website
hu: Weboldal

en: Submit Comment
hu: Hozzászólás küldése

en: Not Found
hu: Nincs találat

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
hu: A keresett oldal nem található.

en: search...
hu: keresés...

en: Search Results for
hu: Keresési találatok a következőre:

en: No posts found. Try a different search?
hu: Nincs találat a keresésnek megfelelően. Új keresés indítása?

en: Tags:
hu: Címkék:

en: <a href="%s">Trackback</a> from your site.
hu: <a href="%s">Visszakövetés</a> saját weboldalról.

en: Search Results
hu: Keresési eredmény

en: More Results
hu: Több eredmény

en: No results found
hu: Nincs találat

en: Title:
hu: Cím:

en: Home title:
hu: Kezdőlap címe:
